Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Przedział ilościowy
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

509-909-772

sklep@hilu.pl

Czynne 24h

 

Kubki

Nasze realizacje

SUBLIMACJA

Nie wnikając w procesy chemiczne, w praktyce mówimy o działaniu specjalnego tuszu do sublimacji, który dzięki swoim właściwościom posiada zdolność parowania pod wpływem wysokiej temperatury i łączenia się (przenikania) do warstwy poliestru którą powinna być pokryta powierzchnia naszego docelowego gadżetu reklamowego jak np. kubek. Potocznie tego rodzaju typ wykonywania nadruków nazywany jest technologią sublimacji lub nadrukiem sublimacyjnym.

 

Realizujemy zamówienia hurtowe już od 12 sztuk

Wytwarzane przez Nas kubki reklamowe to produkt najwyższej jakości, wytwarzany z najwyższej jakości materiałów.

kubek_lux_orca.jpg

  Wysokiej jakości ceramiczne kubki do sublimacji / termotransferu klasy Premium dzięki czemu nadruk jest bardzo trwały i można je myć w zmywarkach w sposób nieograniczony bez utraty jakości nadruku. Wymiary kubka to 8,2 cm średnica / 9,5 cm wysokość / 330 ml pojemność.

1537292734_0_papier1.jpg Profesjonalny papier sublimacyjny S-RACE® J15120, gramatura 120g/m2. Oryginalny papier do sublimacji marki S-RACE® to produkt od niemieckiego giganta w dziedzinie produkcji papierów do sublimacji / powlekanych, firmy FELIX SCHOELLER Digital Media. Najlepszy papier do nanoszenia projektu gwarantuje trwałość i najwyższą jakość wykonania nadruku.

 

 

 epson-l1800-a3-ink-tank-printer-printerking-1510-22-printerking@19.jpg

Najlepsze na rynku drukarki gwarantują dokładność i niezmienną jakość wydruków w rozmiarze do A3+. Specjalnie skonstruowany, trwały pojemnik na atrament oznacza mniej przestojów i najwyższa jakość.

komplet-tuszy-sublimacyjnych-do-drukarek-epson-4x100ml.jpg

Specjalny atrament gwarantuje wierność projektu przy nanoszeniu na wszystkie powierzchnie powlekane poliestrem, np. kubki, blachy, torby, podkładki pod mysz, koszulki, puzzle itp.

prasa-do-kubkow-termotransfer-sublimacja-automat-ptmp5105.jpg

Zastosowanie nanowocześniejszych technologii i sprzętu gwarantuje zadowolenie każdego klienta.

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt w sprawie zamówień

509-909-772

sklep@hilu.pl